Dispenser Air Beban Bawah ini mempunyai badan plastik ABS berkualiti tinggi, yang kukuh, tahan lama, mesra alam dan selamat. Dengan permukaan licin yang mudah dibersihkan, selongsongnya ringan, tahan ubah bentuk, dan menawarkan rintangan haba dan rintangan hentaman yang sangat baik. Dispenser Air berkualiti stabil penampilan ringkas dan elegan menjadikannya sesuai untuk kegunaan rumah dan pejabat, memastikan prestasi selamat dan tahan lama.
| Model | AFK-2088-1 |
| Suhu air | Panas/panas/sejuk |
| air bercambah | 3 |
| Dengan kunci Kanak-kanak | ya |
| Cara penyejukan | Penyejukan pemampat |
| Voltan/frekuensi terkadar | 220-240V 50/60Hz |
| Kuasa/kapasiti Pemanasan | 550W /5L /j 85-95℃ |
| Kuasa/kapasiti Penyejukan | 90W / 2.0L/j 5-10℃ |
| Dimensi Produk | 360X360X1060MM |
| Dimensi Pembungkusan | 320X310X1005MM |
| Pakej | Kotak Kadbod Coklat 5 Lapisan |
| Muatan Qty | 450PCS/40HQ |
Dispenser Air Beban Bawah Plastik ABS ini dilengkapi dengan tangki air panas keluli tahan karat gred makanan 304, memastikan keselamatan, tidak toksik, rintangan suhu tinggi dan rintangan kakisan. Reka bentuk kebersihan tangki menghalang pertumbuhan bakteria, mengekalkan rasa tulen air, dan mengurangkan pencemaran sekunder, memberikan anda ketenangan fikiran dengan setiap tegukan. Dispenser juga dilengkapi dengan sistem perlindungan kawalan suhu dwi yang memantau paras dan suhu air dengan tepat, mengelakkan bahaya pembakaran kering dan terlalu panas. Ini melindungi kedua-dua mesin dan pengguna, memastikan operasi selamat dalam semua keadaan.
Dispenser juga mempunyai sistem kawalan suhu yang tepat yang menyalurkan air panas atau sejuk mengikut keperluan, memberikan keluaran air yang licin dan stabil. Sama ada untuk minuman harian atau menyediakan minuman, ia memenuhi pelbagai keperluan penggunaan dengan cekap.
Model ini menggunakan teknologi penyejukan pemampat yang cekap, yang mengatasi prestasi penyejukan semikonduktor tradisional. Ia memberikan penyejukan yang lebih pantas, kapasiti yang lebih tinggi dan suhu air keluar yang lebih stabil. Walaupun dalam iklim panas, ia menyejukkan air dengan cepat untuk minuman sejuk atau minuman ais yang menyegarkan. Pemampat beroperasi dengan pasti dan cekap, menyokong penggunaan kerap di rumah dan pejabat. Dengan kawalan suhu pintar, pengguna boleh bertukar antara mod panas dan sejuk dengan mudah, menikmati kedua-dua fungsi pemanasan dan penyejukan sepanjang tahun.
Dispenser mempunyai reka bentuk botol air tersembunyi, menjadikan penggantian botol menjadi mudah—tiada pengangkatan berat diperlukan. Reka bentuk ini amat sesuai untuk orang tua dan wanita, yang boleh menukar botol secara bebas. Penampilannya yang anggun dan minimalis memastikan ruang anda kemas dan sesuai untuk kedua-dua persekitaran rumah dan pejabat.
Selain menyediakan air panas dan sejuk, dispenser termasuk pelbagai perlindungan keselamatan, seperti pencegahan bisul kering dan perlindungan terlalu panas, memastikan operasi yang stabil dan selamat. Mudah dan intuitif untuk digunakan, dispenser air ini membawa pengalaman minum yang selesa, mudah dan selamat setiap hari.